Domů Dopravní nehody Ve stanici metra Opatov spadl 24letý muž do kolejiště pod jedoucí soupravu,...

Ve stanici metra Opatov spadl 24letý muž do kolejiště pod jedoucí soupravu, skončil v péči lékařů

0
Sdílet
Stanice metra Opatov, ilustrační foto. Autor: archiv DP hl. m. Praha

Praha – Okolo šesté hodiny ranní zasahovaly ve středu 12. dubna posádky záchranářů spolu s profesionálními hasiči z Chodova a Dopravního podniku hl. m. Prahy u vážné události, ve stanici metra Chodov, kde 24letý muž spad pod kola jedoucí soupravy.

„Na místě události zasahovaly naše dvě posádky záchranářů a to zdravotnická posádka spolu s lékařskou. Jednalo se o pád 24letého muže do kolejiště metra ve stanici Opatov,“ sdělila redakci Události112.cz telefonicky tisková mluvčí pražské záchranky Jana Poštová a doplnila, že mladý muž po pádu do kolejiště utrpěl velmi vážná poranění hlavy se kterými byl po nezbytném přednemocničním ošetření záchranáři převezen na oddělení Jednotky intenzivní péče do motolské nemocnice.

TIP REDAKCE: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

Zasahující hasiči dle informací redakce na místě pomáhali zdravotníků s vyproštěním mladého muže z kolejiště a následným transportem do sanitního vozu.

Co stálo za touto ranní dramatickou událostí nyní vyšetřují pražští policisté. Zda se jednalo o sebevraždný čin, či nešťastnou náhodu nyní policisté prověřují.

ČTĚTE TAKÉ: V pražských Vršovicích řádil nebezpečný oxid uhelnatý! Hasiči evakuovali obytný dům

Autoři: Jiří Berec,
Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na