Domů Z regionu Středočeský kraj Slavnostní otevření nového obvodního oddělení Policie ČR v Libčicích nad Vltavou

Slavnostní otevření nového obvodního oddělení Policie ČR v Libčicích nad Vltavou

0
Sdílet
Slavnostní otevření nového obvodního oddělení Policie ČR v Libčicích nad Vltavou. Autor: Policie ČR

Libčice nad Vltavou – V úterý 20. prosince bylo v 10:00 hodin slavnostně otevřeno nové Obvodní oddělení P ČR v Libčicích nad Vltavou.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti prvního náměstka Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. Mgr. Jana Ptáčka, který spolu s vedoucím Územního odboru Praha venkov – ZÁPAD plk. Mgr. Pavlem Marešem a starostou města Libčice nad Vltavou Ing. Pavlem Bartošem přestřihli pásku a tím otevřeli nové oddělení.
Akce se dále zúčastnil zástupce vedoucího územního odboru, vedoucí i zástupce Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou, starostové a zastupitelé přilehlých obcí a další pozvaní hosté.
Oproti nevyhovujícímu původnímu oddělení se nové prostory výrazně zvětšily a umožní tak policistům lepší pracovní podmínky. Stavba budovy začala v květnu roku 2016 a zkolaudována byla 12. prosince 2016.

Vlastníkem budovy je město Libčice nad Vltavou, které celou stavbu zafinancovalo a uzavřelo s Policií ČR smlouvu o dlouhodobém pronájmu. Město vyšlo policii vstříc  a umožnilo jí spolupodílet se na celém projektu.

Autor:
por.Jana Dětská
Bc.Barbora Schneeweissová
 – oddělení tisku a prevence
–  tisková mluvčí

Policie ČR  Praha venkov – ZÁPAD