Domů Dopravní nehody Na silnici pod Ještědem vyhasl mladý lidský život motorkáře

Na silnici pod Ještědem vyhasl mladý lidský život motorkáře

0
Sdílet
Ilustrační snímek motorkáře. Autor: Honza Vraný

Liberec – Tragická dopravní nehoda se stala poblíž obce Hoření Paseky, kde mladý řidič motocyklu nezvládl řízení a se svým strojem havaroval. Na místě těžkým zraněním podlehl. 

Informuje o tom liberecká policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová s tím, že poslední červencový den se stal osudným mladému motorkáři na Českodubsku. Ve večerních hodinách, krátce před osmou hodinou, jel 32letý řidič  na motocyklu zn. Honda CBR 900 po silnici III. třídy ve směru z Ještědu od Liberce k obci Hoření Paseky. Poblíž obce po projetí levotočivé zatáčky však nepřizpůsobil rychlost  mokrému povrchu vozovky a na přímém úseku dostal se svým strojem smyk. Následně havaroval vpravo mimo komunikaci do lesního porostu. Při nehodě utrpěl řidič velmi vážná zranění, kterým na místě i přes okamžitou pomoc Zdravotnické záchranné služby bohužel podlehl.

Na místě byl přítomen i policejní intervent, který tuto smutnou zprávu sdělil rodině mladého muže a poskytl ji psychologickou pomoc.

Okolnostmi nehody se nyní dále zabývají liberečtí kriminalisté, kteří věc šetří jako přečin usmrcení z nedbalosti. Ve věci byla nařízena soudní pitva, která by měla blíže objasnit příčinu úmrtí.

Motorkář se na Chomutovsku zranil při střetu s lesní zvěří

Dvě tragické nehody motorkářů v Karlovarském kraji zaměstnaly záchranné složky

Autor: Honza Vraný,
redakce Udalosti112.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na