Domů Hlavní zprávy „Šílený“ řidič vjel v Liberci s vozidlem na běžkařský okruh a tam...

„Šílený“ řidič vjel v Liberci s vozidlem na běžkařský okruh a tam driftoval

0
Sdílet
Šofér vjel na běžkařský okruh a tam driftoval. Zdroj: Městská policie Liberec

Liberec – Vandalismus ve Vesci. Městská policie v Liberci na svých kamerách zachytila řidiče, který autem ničil běžkařský okruh, tím že se svým automobilem doslova driftoval na zamrzlé a zasněžené ploše. „Ničil vše, co mu do cesty přišlo…“ Zničil běžecké stopy i trávník pod sněhem! 

Po deváté hodině večer zaznamenal operační pracovník městské policie vozidlo, které přijelo k Běžeckému areálu Vesec a z parkoviště vjelo na upravený okruh pro běžkaře a začalo zde driftovat. Uvedla na svém oficiálním webu liberecké Městská policie.

Na místo byla vyslána motorizovaná hlídka. Ještě před jejím příjezdem však vandal místo opustil.

Zanechal za sebou zničený běžkařský okruh a poškozený travní porost rekreační části areálu. Dotyčný je tak podezřelý ze spáchání škody na cizím majetku. Kromě vzniklé materiální škody ale je to určitá újma i běžkařům a návštěvníkům areálu.


ZAUJALO NÁS: Ministerstvo vnitra se stará o fyzickou i psychickou připravenost příslušníků bezpečnostních sborů


Městská policie Liberec spolupracuje se Sportovním areálem Vesec na preventivních opatřeních, kdy kamerový záznam je v takových případech využitelný k ustanovení a usvědčení pachatelů,“ doplnili strážníci liberecké Městské policie na svých webových stránkách.

-jb, zip

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na