Domů Dopravní nehody Šestadvacetiletý řidič nepřizpůsobil jízdu a v katastru obce Vladislav havaroval, byl opilý!

Šestadvacetiletý řidič nepřizpůsobil jízdu a v katastru obce Vladislav havaroval, byl opilý!

0
Sdílet
Dopravní policisté u nehody - vyšetřování nehody, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / Honza Vraný

Třebíčsko – Ani letošní novoroční Silvestrovská noc se neobešla bez opilců za volanty vozidel. V hlavním městě opilý řidič usmrtil mladou cizinku. << A na Třebíčsku, v katastru obce Vladislav zase havaroval mladý řidič, který nepřizpůsobil rychlost stavu zledovatělé vozovky a následně ošklivě havaroval.

O nehodě v katastru obce Vladislav informovala redakci serveru Události112.cz << krajská policejní mluvčí JUDr. Dana Čírtková s tím, že šestadvacetiletý řidič osobního vozidla Škoda Octavia projížděl po silnici ve směru od Náměště nad Oslavou a jel směrem k obci Vladislav. Nepřizpůsobil rychlost jízdy a na namrzlém povrchu vozovky vjel na přímém úseku do protisměru, dále přes levou krajnici na pole, které přejel a havaroval v přilehlém lese.

Při nehodě se opilý řidič, který cestoval ve vozidle sám, zranil…

Na vozidle vznikla škoda, ve výši 30 000 korun.

„Policisté provedli na místě orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu s pozitivním výsledkem. Odborného měření nebyl řidič vzhledem ke svému zdravotnímu stavu schopen, proto si policisté vyžádali zajištění odběru krve ve zdravotnickém zařízení, kam byl převezen. Řidič nepředložil policistům řidičský průkaz,“ doplnila k nehodě mluvčí policie a upřesnila, že věc dopravní nehody bude předmětem dalšího šetření a podle výsledků rozboru krve bude stanovena právní kvalifikace řidičova jednání.


PSALI JSME: Namol opilý řidič usmrtil v centru Prahy mladou cizinku!


-jb, red.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na