Domů Hlavní zprávy Senior propíchal v Mostě pneumatiky u dodávky patřící televiznímu štábu, prý chtěl...

Senior propíchal v Mostě pneumatiky u dodávky patřící televiznímu štábu, prý chtěl být v televizi

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B. (2016)

Most –  Mostecká policie vyšetřuji vskutku kuriózní případ poškozování cizí věci, kdy 71letý senior poblíž mosteckého kulturního střediska propíchal kuchyňským nožem pneumatiky u dodávky, která patřila filmařské společnosti – televiznímu štábu, která shodou událostí v Severočeském Mostě natáčela. Senior své chování odůvodnil tím, že chtěl být v televizi?!

O případu dnes informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že policie v Mostě sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci 71letému muži z Mostu.

Ten měl dle výsledků šetření koncem minulého týdne v centru města v dopoledních hodinách u kulturního domu propíchat kuchyňským nožem 4 kusy pneumatik u zaparkovaného vozidla tovární značky Mercedes Sprinter Bus.

Jednání muže neuniklo pozornosti náhodných svědků, kteří  hned informovali policii.

„Muž po incidentu zamířil do nedaleké hospody. Hlídka policie, která na místo přijela, podezřelého vypátrala nedaleko budovy venku a zadržela ho. Nůž měl muž u sebe v igelitové tašce a policii na místě svůj počin odůvodnil tím, že chtěl být v televizi,“ uvedla mluvčí mostecké policie a upřesnila, že poškozená společnost vyčíslila škodu na částku 16 000 korun.

ČTĚTE TAKÉ:Kdo našel drahé šperky a nechal si je? Majitelce vznikla škoda přesahující 100 tisíc korun

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na