Domů Dopravní nehody Mezi Rybnou nad Zdobnicí a Helvíkovicemi havarovala dvě vozidla, jedna osoba se...

Mezi Rybnou nad Zdobnicí a Helvíkovicemi havarovala dvě vozidla, jedna osoba se při nehodě zranila

0
Sdílet
Hasiči u nehody, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B.

Rybná nad Zdobnicí – Zraněním jedné osoby skončil karambol dvou vozidel na silnici I/11 mezi Rybnou nad Zdobnicí a Helvíkovicemi. Na místě zasahovaly všechny složky IZS.

O nehodě dnes informovala krajská mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová s tím, že havárie se stala asi 100 metrů za hranicí Královéhradeckého kraje na území kraje Pardubického.

I přesto k nehodě vyrazili kromě profesionálních hasičů ze Žamberka i profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou. Nehoda byla nahlášena se zraněním jedné osoby. Ta se nacházela uvnitř vozidla a svědci jí poskytovali první pomoc. Jednotky společně osobu z vozidla vytáhly bez vyprošťovací techniky,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.


PSALI JSME: Mezi obcemi Blažejovice a Zbytiny narazil osobní automobil do stromu, řidičku do nemocnice přepravil vrtulník


Vozidlo se nacházelo mimo komunikaci v poli. Osobu převezli záchranáři do zdravotnického zařízení. Hasiči prohledali místo nehody termokamerou, zda se v okolí vozidla nenachází další osoba,“ doplnila tisková mluvčí a upřesnila, že výsledek byl negativní, osoba cestovala ve voze sama.

Příčiny nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na