Domů Hlavní zprávy Romské děti v Litvínovském Janově pouštěly pneumatiky na vozovku!

Romské děti v Litvínovském Janově pouštěly pneumatiky na vozovku!

0
Sdílet
Městská policie Litvínov, ilustrační foto. Autor: archiv redakce
Městská policie Litvínov, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Udalosti112.cz

Litvínov/Janov –  Romské děti z litvínovského sídliště Janov, které je rovněž známo, jako romské Ghetto Janov si zřejmě z velké nudy našli velice nebezpečnou zábavu. Pouštěly pneumatiky na vozovku, čímž ohrožovali nejen projíždějící řidiče, ale i kolemjdoucí. Včas zasáhnout museli strážníci městské policie.

K události se na svých oficiálních webových stránkách vyjádřila také Městská policie Litvínov s tím, že nebezpečnou zábavu si vybraly děti v ulici Sadová.

Litvínovské sídliště Janov, zabetonované-zcela zdevastované panelové domy. Současnost! Autor: archiv, redakce ZprávyExtra.cz

„Staré pneumatiky pouštěly ze svahu na projíždějící auta. Na místě strážníci našli pneumatiky ve vozovce. Děti musely pneumatiky odklidit. Strážníci jim domluvili a vykázali je z místa,“ uvedla na webu litvínovská městská policie.

Nutno zmínit, že litvínovské sídliště Janov a jeho panelové domy, jsou již z větší části částečně nebo zcela zabetonovány a zrají prázdnotou, neboť byly nepřizpůsobivými spoluobčany zcela zdevastovány!

90% obyvatel v dnešní době tvoří na zmiňovaném sídlišti právě problémový Romové. Z tohoto důvodu město přistoupilo po dohodě s vlastníkem domů k jejich zabetonování (viz foto).

Zabetonovány byly panelové domy, které byly již, nebo z větší části zcela zdevastovány, vybydleny, a ve kterých již nebylo z technických důvodů možno žít a bydlet.

Z MOSTECKA: Požár na Mostecké skládce CELIO opět zaměstnal profesionální a dobrovolné hasiče

-red.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na