Domů Dopravní nehody Řidička při tragické nehodě, kde zemřel spolujezdec, nadýchala přes dvě promile

Řidička při tragické nehodě, kde zemřel spolujezdec, nadýchala přes dvě promile

0
Sdílet
Ilustrační snímek policejního vozu na místě tragídie. Autor: Honza Vraný

Havlíčkobrodsko – Tragická dopravní nehoda na Havlíčkobrodsku si vyžádala jeden lidský život. Další dva lidé byli zraněni těžce. U řidičky havarovaného auta navíc policisté při dechové zkoušce naměřili přes dvě promile alkoholu. Informuje o tom Jana Kroutilová z Policie ČR kraje Vysočina.

K nehodě došlo na obchvatu Golčova Jeníkova. Na místo ihned po přijetí oznámení vyjela zdravotnická záchranná služba, policisté a také hasiči. Okamžitě po příjezdu začali zdravotníci s poskytováním pomoci osádce havarovaného vozidla, kterou tvořili řidička a dva spolujedoucí. Jeden ze spolujedoucích, šestadvacetiletý muž, utrpěl těžká zranění, kterým i přes veškerou snahu zdravotníků na místě dopravní nehody podlehl.

Další spolujedoucí a řidička, byli s podezřením na těžké zranění transportováni do nemocnice.

Úsek komunikace, kde k tragické dopravní nehodě došlo řídili policisté kyvadlově. Na základě dosavadního šetření policisté zjistili, že sedmadvacetiletá řidička automobilu BMW jela po obchvatu ve směru na Havlíčkův Brod, při jízdě vyjela ze silnice, s vozidlem narazila do betonového propustku a poté automobil vyjel mimo komunikaci, kde zůstal stát v remízku.

„U řidičky vozidla policisté provedli dechovou zkoušku, při které jí naměřili hodnotu 2,12 promile alkoholu. Příčinu a veškeré okolnosti tragické dopravní nehody policisté zjišťují,“ dodala Jana Kroutilová z Krajského ředitelství policie kraje Vysočina.

PSALI JSME TAKÉ: U Jeřmanic vlétlo auto do stromu. Jeden člověk zemřel

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na