Domů Dopravní nehody Řidička dostala s vozidlem v Němčicích smyk, utrpěla vážná zranění. Do nemocnice...

Řidička dostala s vozidlem v Němčicích smyk, utrpěla vážná zranění. Do nemocnice ji musel transportovat vrtulník

0
Sdílet
Řidička dostala s vozidlem smyk. Autor: Policie ČR

Němčice –  Řidička s osobním vozidlem nezvládla řízení, dostala smyk a následně havarovala. Po karambolu skončila mimo vozovku. Žena při nehodě utrpěla vážná zranění se kterými ji musel do nemocnice přepravit v šetrném stavu vrtulník leteckých záchranářů. Na místě nehody zasahovali také hasiči a policisté.

O nehodě dnes informovala policejní mluvčí Dagmar Brožová s tím, že  dne 16. listopadu, v 11:30 hodin došlo na silnici III. třídy č. 19357 v obci Němčice k dopravní nehodě. Sedmačtyřicetiletá řidička při řízení osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia ve směru jízdy od obce Třebnice do obce Němčice nepřizpůsobila rychlost jízdy a při projíždění prudké pravotočivé zatáčky na kluzkém povrchu vozovky dostala s vozidlem smyk. Vyjela vlevo mimo silnici, kde levou přední částí vozidla narazila do stromu.

„Při nárazu utrpěla těžké zranění, se kterým byla leteckou záchrannou službou transportována do nemocnice v Plzni,“ upřesnila mluvčí policie.

„Vzhledem k jejímu zranění nebylo možné provést dechovou zkoušku, byl proto nařízen odběr krve v nemocnici. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 50 tisíc korun,“ do.

Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

-sim

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na