Domů Dopravní nehody ŘIDIČI POZOR: V Ústeckém kraji je silná mlha a silnice jsou zledovatělé!...

ŘIDIČI POZOR: V Ústeckém kraji je silná mlha a silnice jsou zledovatělé! Policie eviduje od rána desítky nehod

0
Sdílet
Dopravní policisté u nehody - vyšetřování nehody, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / Honza Vraný

Ústecko – Prakticky v celém Ústeckém kraji panuje aktuálně od brzkých ranních hodin, čtvrtka 23. listopadu silná mlha a jsou místy zledovatělé silnice. Dopravní policisté, již evidují v kraji desítky dopravních nehod. 

NEHODY V REGIONU – SHRNUTÍ:

Na silnici č. 226 u obce Lubenec okres Louny, ve směru od Vroutku na Lubenec za zatáčkou za obcí Drahonice; nehoda; havarované vozidlo; havárie 1x OA, bez zranění osob. Na místě jsou policisté.

Nehoda v ulici Chomutovská v obci Jirkov okres Chomutov; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA, nehoda je bez zranění osob, na místě Policie ČR.

Nehoda autobusu zcela neprůjezdný jízdní pruh, havarované vozidlo ; silnice č. 253 v obci Krupka okres Teplice, dvě havarovaná vozidla; BUS x OA bez zranění. Na místě Policie ČR a HZS.

Další dopravní nehoda, ke které došlo na hlavní rychlostní silnici  I/13 v obci Chomutov-centrum; nehoda; havárie OA bez zranění. Na místě Policie ČR.

Nehoda v ulici Rumburská v obci Šluknov okres Děčín; nehoda; střet OA se srnou, bez zranění osob.

Dopravní nehoda v ulici Srbická v obci Teplice; nehoda; 2x havarovaná vozidla; 2 x OA bez zranění osob, na místě Policie ČR, Městská policie Teplice.

Nehoda v ulici Žatecká v obci Holedeč okres Louny; nehoda; 2x havarovaná vozidla; (2 x OA) bez zranění osob, komunikace je částečně průjezdná. Na místě Policie ČR.

Toto je pouze malý výčet dopravních nehod, ke kterým došlo dnešního dne v Ústeckém kraji. Většinou se jednalo o nehody, které si naštěstí nevyžádaly zdravotnickou či lékařskou péči. Aktuálně redakce serveru Události112.cz připravuje kompletní dopravní info-servis a to nejen z ústeckého regionu! Budete, tak moc prakticky on-line sledovat aktuální dopravní informace z celé ČR.

ČTĚTE TAKÉ: V Řevnicích srazilo osobní vozidlo cyklistu, ten utrpěl vážná zranění

-sim, jb

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na