Domů Dopravní nehody TRAGÉDIE: Řidič na Příbramsku uhořel v havarovaném osobním automobilu

TRAGÉDIE: Řidič na Příbramsku uhořel v havarovaném osobním automobilu

0
Sdílet
Řidič na Příbramsku uhořel v havarovaném autě. Autor: HZS Příbram

Přibramsko – Při tragické nehodě na Příbramsku uhořel řidič v havarovaném autě. V noci ze soboty na neděli 12. února dvě minuty po půlnoci byla vyslána jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Příbram na požár osobního automobilu na silnici II/118 mezi obcemi Hluboš a Čenkov.

Informuje o tom vyšetřovatel požárů HZS Příbram Pavel Šušola. Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že se pravděpodobně jedná o havárii osobního auta, které po nárazu do stromu začalo hořet. Automobil byl v tuto dobu už celý zasažený požárem a jednotka se kromě zdolávání požáru vysokotlakem soustředila na vyhledávání osob v okolí vozidla.

V průběhu hasebních prací bylo zjištěno, že se v kabině vozu nachází torzo lidského těla. Žádné další osoby již nalezeny nebyly. Jednotka po uhašení požáru provedla ve spolupráci s Policí České republiky a Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje vyproštění zemřelé osoby.

Následně hasiči pomohli s naložením vraku na odtahovou službu a uklidili místo nehody. Silnice byla po celou dobu uzavřena a policie obnovila provoz krátce před čtvrtou hodinou.

-jv

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na