Domů Hlavní zprávy Psychicky vyšinutý agresor obtěžoval v restauraci, poté chtěl vyskočit z jedoucí sanity

Psychicky vyšinutý agresor obtěžoval v restauraci, poté chtěl vyskočit z jedoucí sanity

0
Sdílet
Psychicky nemocný muž, ilustrační foto. Autor: PixaBay

Brno – Muže zákona i záchranáře zaměstnal v Brně zřejmě psychicky labilní muž, který pod vlivem alkoholu řádil v místní restauraci, kde obtěžoval hosty i obsluhu. Při převozu za záchytku řádil v sanitce, chtěl vyskočit za jízdy!

O události informoval redakci Události112.cz tiskový mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba s tím, že výstupy agresivního hosta, který údajně obtěžoval návštěvníky baru, neponechal bez povšimnutí personál provozovny v Lidické ulici a v sobotu ráno požádal o pomoc strážníky.

ZAUJALO NÁS: Litvínovský nábytek Kolina byl oceněn certifikátem „Prověřená společnost 2017“

Když hlídka městské policie dorazila na místo, viditelně podnapilý muž byl poměrně klidný, měl však značné problémy s udržením rovnováhy i s vyjadřováním.

„O ženě vedle níž seděl, třeba střídavě tvrdil, že je to jeho snoubenka i manželka. Na výzvu strážníků muž podnik sice spořádaně opustil, agresivita se v něm však znovu probudila, když v doprovodu strážníků zamířil na záchytku,“ upřesnil Šoba.

Do sanitky ještě nastoupil poklidně, při převozu se však náhle zvedl, začal strážníkovi vyhrožovat a chtěl dokonce za jízdy vystoupit. Strážník však pohotově zakročil a s použitím donucovacích prostředků muže spoutal.

„Podezřením z neuposlechnutí výzvy úřední osoby a z prohřešku proti občanskému soužití se bude zabývat správní orgán,“ doplnil k události mluvčí strážníků.

ČTĚTE TAKÉ: Strážníci v Brně zachránili seniorku, ke které se museli slanit z vyššího patra přes balkon

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na