Domů Z regionu Praha Pražští detektivové hledají podezřelého muže z pokusu o vraždu

Pražští detektivové hledají podezřelého muže z pokusu o vraždu

0
Sdílet
Policista, ilustrační foto. Autor: archiv redakce / Události112.cz (c)2014
Policista, ilustrační foto. Autor: archiv redakce / Události112.cz (c)2014

Praha – Pražští detektivové hledají podezřelého muže. Pokud o něm máte jakékoli poznatky, předejte je na linku 158. 

Pražští policisté v pátek okolo patnácté hodiny vyjížděli do Michelské ulice, kde v neobydleném domě mělo dojít k partnerské potyčce mezi mužem a ženou. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že padesátiletá žena utrpěla bodnořezná poranění, se kterými musela být převezena do nemocnice. Muž se již po jejich příjezdu na místě nenacházel.

Celý případ si převzali kriminalisté z 1. oddělení pražského krajského ředitelství, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vražda ve stádiu pokusu.

V této souvislosti detektivové pátrají po 62letém muži, který má 160 centimetrů vysokou, střední postavu. Má šedé vlasy s pleší uprostřed hlavy a výrazně odstáté uši. Na sobě má zřejmě modré plátěné kalhoty, šedo-modré pruhované tričko s límečkem a na hlavě černou čepici s kšiltem. Velmi často u sebe nosí velkou modrou nákupní tašku IKEA, do které sbírá papír. Muž je původem ze Slovenska a výrazným markantem je jeho velice rychlá chůze s malými krůčky.

Jedná se o muže bez domova, který se nejčastěji pohybuje v okolí Prahy 4. V současné době však kriminalisté nemají žádnou stopu ohledně jeho pohybu, a tak může být v podstatě kdekoli na území České republiky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o cizince, který zde navíc žije bez domova, nemají prozatím detektivové k dispozici žádnou fotografii a disponují pouze výše uvedeným popisem. Jakékoli informace o tomto muži přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158, nebo na kterékoli policejní služebně. Zároveň vyzýváme širokou veřejnost, aby se muže v žádném případě nepokoušela sama zadržet, neboť může být ozbrojen nožem a velice často také bývá pod vlivem alkoholu, kdy je jeho chování těžko předvídatelné.

Autor: Por. Mgr. Iveta Martínková
Policie ČR KŘP hl. m. Prahy

 

 


Pozn. redakce:
internetový server Policie ČR << pravidelně aktualizuje informace o pohřešovaných osobách či osobách v pátrání, není-li již odkaz funkční hledaná nebo pohřešovaná osoba byla již nalezena, vypátrána nebo z jiného důvodu odstraněna z této policejní databáze.
Zpravodajský server Udalosti112.cz << nepřebírá odpovědnost za jakékoliv aktualizace v policejní databázi hledaných osob na internetovém serveru www.policie.cz. <<

-jb