Vážení čtenáři našeho zpravodajského serveru, tématicky zaměřeného na chod a činnost složek Integrovaného záchranného systému České Republiky.

Dostali jste se do potíží? Potřebujete bezplatnou radu redakčního Ombucmana?

Měli jste například dopravní nehodu, konflikt se strážníkem nebo policistou  a čeká Vás správní řízení na úřadě, jednání s Policií ČR, či soud nebo Vám někdo způsobil škodu na vozidle či majetku. Potřebujete poradit v pracovně – právním vztahu zaměstnanec VS zaměstnavatel. Domníváte se, že po vás váš zaměstnavatel požaduje něco, co je v rozporu se zákonem, kolektivní smlouvou, ústavou či platnou právní legislativou?

Naši pomoc mohou využít, jak zaměstnanci, kteří mají řádnou pracovní smlouvu, tak samozřejmě i příslušníci složek IZS ČR, pod MV-ČR, kteří jsou ve služebním poměru.

My Vám pomůžeme a poradíme!

Zcela zdarma a ochotně vám pomůžeme a poradíme s vaším problémem. Samozřejmě korektně a zcela diskrétně, bez jakékoliv medializace vašeho tématu, na který se chcete dotázat.

Upozornění:

Neprovádíme fyzické zastupování na úřadech, soudech, osobní setkání – konzultace s právním zástupcem a podobně. Jedná se čistě, jen o písemnou formu poskytnutí bezplatné právní rady či pomoci v rámci možností.

Jak na to aneb jak se spojím s redakčním Ombucmanem?

Je to velice jednoduché.
Na našich webových stránkách viz níže, stačí vyplnit přiložený elektronický formulář, ve kterém nám sdělíte o co se jedná, jaký máte problém a s čím potřebujete poradit, také vaše iniciály, kontaktní e-mail a telefon, aby Vás mohl náš právník kontaktovat zpět. Rovněž, zde máte možnost vlastními slovy popsat, co se Vám přihodilo, a oč obecně jde. Samozřejmostí, je pak nahrání souboru, jako příloh potřebných dokumentů např. v příloze .pdf, a podob. Poté vaší žádost a informace zpracujeme, a v co možná nejkratší lhůtě se vám ozveme zpět s odpovědí na Váš dotaz nebo žádostí o doplňující informace.


PROHLÁŠENÍ

Tím, že vyplníte elektronický formulář a odešlete jej právnímu zástupci, do naší redakce automaticky vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon“) pro účely shora v textu uvedeny t.j. pro účely právní pomoci a právního poradenství.

Právní poradna

Právní poradna