Domů Dopravní nehody V Praze se střelo osobní vozidlo s nákladním a dodávkou, na místě...

V Praze se střelo osobní vozidlo s nákladním a dodávkou, na místě tři zranění lidé

0
Sdílet
Dopravní nehoda na Štěrboholské spojce v Praze, se zraněním osob. Autor: ZZSHMP

Praha – Krátce po poledni ve čtvrtek 2. března došlo v Praze na Štěrboholské spojce k vážné dopravní nehodě dodávky, nákladního automobilu a osobního vozidla. Zraněni byli tři lidé z osobního vozidla. 

Podle aktuálně zjištěných informací redakce Události112.cz na místě zasahovala lékařská posádka spolu se dvěma zdravotnickými posádkami RZP pražské záchranné služby.

Všechny zraněné osoby skončili v péči zasahujících záchranářů, kteří jim na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně po nezbytném ošetření je přepravili do nemocnice.

K nehodě se vyjádřila také Jana Poštová z pražské záchranky s tím, že se při nehodě zranila 55letá žena, 15letý chlapec a 44letý muž.

ČTĚTE TAKÉ: Při střetu autobusu s nákladním autem v Kbelské ulici v Praze se zranilo osm lidí

„Zranění utrpěli středně těžká poranění. Jednalo se převážně o poranění končetin a hrudníku. Všechny tři pacienty jsme převezli k dalšímu vyšetření do pražských nemocnic,“ doplnila Jana Poštová.

Zasahující hasiči na místě provedli vyproštění osob z havarovaného vozidla, pomáhali zdravotníkům s transportem a ošetřením a rovněž provedli u všech tří havarovaných vozidel protipožární opatření. Následně po dopravní nehodě byl proveden úklid komunikace.

Dle sdělení ŘSD byla komunikace po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování nehody částečně uzavřena. Dopravu na místě řídili policisté.

Co stálo za tímto karambolem nyní vyšetřují pražští dopravní policisté.

Autoři: Jiří Berec,
Honza Vraný

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na