Domů Dopravní nehody Pracovníka údržby (28 let) smetlo SUV na silnici I/13 v Chomutově

Pracovníka údržby (28 let) smetlo SUV na silnici I/13 v Chomutově

0
Sdílet
Letecká záchranná služba Ústeckého kraje, ilustrační foto. Autor: archiv redakce #udalosti112.cz (2016)

Chomutov – K vážné dopravní nehodě došlo, ve čtvrtek 11. října v dopoledních hodinách, na hlavním silničním tahu silnice I/13 Chomutov – Karlovy Vary a to přímo v severočeském Chomutově, poblíž tamní čerpací stanice Shell. Podle informací redakce webu #Udalosti112.cz projíždějící vozidlo SUV doslova smetlo pracovníka údržby silnic.

Osmadvacetiletého pracovníka údržby, který zrovna prováděl práce na silnici, srazil 43letý řidič vozu Toyota (SUV). Následně auto narazilo ještě do zde odstaveného pracovního vozidla údržby silnic, kde byl materiál.

Muže musel, po nezbytném přednemocničním ošetření, a ve velmi vážném zdravotním stavu, přímo z místa nehody přepravit do krajské nemocnice záchranářský vrtulník. Vážně zraněný pracovník údržby silnici se musel ihned podrobit náročné operaci. Nyní, je muž v péči nemocničních lékařů ústecké krajské nemocnice.

Z jakého důvodu k nehodě došlo, je nyní předmětem policejního vyšetřování. „Alkohol u řidiče byl na místě vyloučen dechovou zkouškou,“ sdělila k nehodě krátce policejní mluvčí Marie Pivková.

Doprava byla v místě nehody, po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování omezena a řízena policisty.

-jb, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na