Domů Z regionu Praha Strážníci v Praze u muže, který tvrdil, že není ozbrojen, nalezli několik...

Strážníci v Praze u muže, který tvrdil, že není ozbrojen, nalezli několik nožů a revolver

0
Sdílet
Po zuby ozbrojeného muže zadrželi strážníci pražské městské policie. Autor: MP hl. m . Praha

Praha – Zmatený muž odmítal opustit autobus zajíždějící do depa. Strážníci u něj nalezli několik nožů, krátkou střelnou zbraň a sáčky se sušinou rostliny připomínající konopí. Případ dále šetří Policie ČR. O případu informovali strážníci pražské Městské policie na jedné ze sociálních sítí.

V pátek krátce po půlnoci prováděli strážníci z Hlídkového útvaru, který má na starost bezpečnost v městské hromadné dopravě, kontrolní činnost v ulici U Plynárny. Tam je oslovil řidič autobusu s tím, že zajíždí s vozidlem do depa a v autobuse je spící muž, který nereaguje na jeho výzvy k opuštění dopravního prostředku. Strážníci muže probudili a při vystupování z autobusu si všimli, že muži z batohu kouká střenka dlouhého nože. Na dotaz strážníků, zda má u sebe nějakou zbraň, mladík odpověděl, že ne. Protože muž neposkytl součinnost při prokázání totožnosti, hlídka se ho rozhodla předvést na služebnu Policie ČR.

PSALI JSME: Při policejní honičce došlo i na střelbu. Hledaný muž policistům ale utekl

„Při bezpečnostní prohlídce, u něj strážníci nalezli několik nožů, „boxera“ a krátkou střelnou zbraň. Muž měl navíc u sebe několik sáčků se sušenou rostlinou připomínající konopí,“ doplnili k případu strážníci městské policie.

Vzhledem ke zjištěným skutečnostem hlídka na místo přivolala Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu opatření.

Autor: Jiří Berec.
MP hl.m. Praha

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na