Domů Z regionu Ústecký kraj Požár trafostanice zaměstnal hasiče v Mostě, část města je bez proudu

Požár trafostanice zaměstnal hasiče v Mostě, část města je bez proudu

0
Sdílet
Část Mostu bez proudu, hoří trafostanice v mostecké Lidické ulici -zásah hasičů. Autor: Honza Vraný / JV Press

Most – Profesionální hasiči v Mostě vyjížděli v úterý 15. listopadu k nahlášenému požáru trafostanice v mostecké Lidické ulici. Někteří obyvatelé části města jsou nyní aktuálně bez dodávek elektrické energie. Další osoby jsou uvízlé ve výtazích, hasiči je nyní vyprošťují a to na několika místech.

O události aktuálně informuje regionální web e-mostecko.cz s tím, že hasiči v Mostě zasahovali a ještě zasahují na několika místech. Aktuálně v Lidické ulici bojují s požárem v trafostanici. Vyjížděli také do Komořanské ulice a do ulice Bohuslava Vrbenského. Ve výtazích tam byli uvězněni několik desítek minut lidé.

„Čtenáři z různých částí Mostu současně hlásí problémy s internetem od několika společností. Jestli jde o problémy spojené s výpadky proudu a hořící trafostanicí, nelze v tuto chvíli ještě ověřit.“ doplnil na svých stránkách web e-mostecko.cz.

Co stojí za dnešním požárem trafostanice a mohutným výpadkem elektrické energie hned na několika částech města Mostu nyní zjišťují vyšetřovatelé, podle nejaktuálnějších informací mediální agentury JV Press, která má nyní na místě svého reportéra, hasiči stále na místě zasahují. Spolu s hasiči je na místě také Policie ČR.

-jb