Domů Z regionu Karlovarský kraj V garážích Karlovarských silničářů začal hořet sypač, škoda je přes pět milionů...

V garážích Karlovarských silničářů začal hořet sypač, škoda je přes pět milionů korun

0
Sdílet
V garážích silničářů začal hořet sypač. Autor: HZS Karlovarského kraje

Karlovy Vary – V Otovicích u Karlových Varů zasahovali v pátek v noci hasiči ze dvou jednotek. V garážích Správy a údržby silnic Karlovarského kraje hořel sypač. Požár nahlásili zaměstnanci společnosti v půl jedenácté večer, v době příjezdu hasičů na místo hořela kabina sypače plamenem. O požáru informoval krajský mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal.

Hasiči se kromě likvidace hořícího auta zaměřili i na ochranu dalších vozidel stojících kolem.

„Pod kontrolu dostali plameny zhruba za půl hodiny od nahlášení. Celková likvidace pak trvala necelé dvě hodiny. V sobotních dopoledních hodinách se na místo požáru vrátili vyšetřovatelé, kteří přizvali i znalce v oboru elektro,“ uvedl Kasal a doplnil, že vyšetřovatelé vyloučili cizí zavinění, pravděpodobnou příčinou tak je technická závada.

V garážích silničářů začal hořet sypač. Autor: HZS Karlovarského kraje

Při požáru nedošlo k žádnému zranění.

„Odhadovaná škoda je přes pět milionů korun, podle zástupce majitele se může vyšplhat až na deset milionů korun. Jeden sypač je požárem zcela zničený, další sypač stojící v garážích hned vedle je poškozený, stejně tak další nákladní vozidlo zaparkované na druhé straně hořícího sypače,“ doplnil mluvčí karlovarských hasičů Kasal.

V garážích silničářů začal hořet sypač. Autor: HZS Karlovarského kraje

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na