Domů Z regionu Praha Pomozte objasnit vraždu! Kriminalisté v hlavním městě řeší násilný trestný čin vraždy

Pomozte objasnit vraždu! Kriminalisté v hlavním městě řeší násilný trestný čin vraždy

Policisté nejprve vyjížděli k případ nálezu mrtvého muže. Nyní celou událost řeší krajští kriminalisté pro trestný čin vraždy.

0
Sdílet
M.Ulip_fotos
Policie ČR - krimi, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / M. Ulip (c)2013

Praha – Od sobotního rána prošetřují policisté a následně kriminalisté událost, při které bylo v lesoparku mezi ulicemi Pod Kavalírkou a Nad Kavalírkou nalezeno mrtvé mužské tělo.

Přivolaný služební lékař nemohl přímo na místě jednoznačně určit příčinu úmrtí, a proto byla nařízená soudní pitva. Ta prokázala, že muž zemřel násilnou smrtí, jejíž způsob nemůžeme v tuto chvíli jakkoliv blíže specifikovat.

Nicméně, kriminalistům se podařilo v rámci prošetřování zjistit, že mrtvý muž byl v pátek, kolem třiadvacáté hodiny, viděn v jednom z nákupních center na Smíchově živ a zdráv.

Stran tohoto případu ale hledají kriminalisté odpovědi na celou řadu dalších otázek. V tomto směru byste jim mohli být nápomocni právě vy, pozorní spoluobčané. Detektivy zajímá především totožnost mrtvého muže, kterou se jim do této doby nepodařilo zjistit.

Pokud tedy muže na fotografii poznáváte a znáte jeho identitu, předejte prosím tuto informaci kriminalistům prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Mrtvola zavražděného muže v hlavním městě. Foto: Policie ČR
Mrtvola zavražděného muže v hlavním městě. Foto: Policie ČR

Stejnou cestou pak přivítáme také jakoukoliv informaci k trase, kterou se mohl muž pohybovat ze Smíchova až na osudné místo, tedy do lesoparku mezi ulicemi Pod a Nad Kavalírkou. V tomto směru si mohl kdokoliv z vás všimnout v jakémkoliv prostředku hromadné dopravy například incidentu tohoto muže s kýmkoliv jiným, nebo jste si mohli všimnout mužova neobvyklého chování.

Určitě také kriminalisté přivítají informaci od každého, kdo například zaznamenal ve zmiňovaném lesoparku v noci na sobotu cokoli mimořádného, či nestandardního.

Jak jsem již shora zmínil, jakoukoliv informaci, která by mohla přispět k objasnění tohoto případu, můžete kriminalistům pražské mordparty předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Mrtvola zavražděného muže v hlavním městě. Foto: Policie ČR
Mrtvola zavražděného muže v hlavním městě. Foto: Policie ČR

Popis mrtvého:

Muž ve věku kolem 30 let, 185 – 187 cm vysoká, štíhlá až hubená postava, hnědé oči, pod nosem a na bradě řídké strniště.

Autor:
por. Mgr. Tomáš Hulan
Policie ČR KŘP hl.m. Prahy