Domů Prevence Policisté z litvínovského Hamru se zúčastnili oslav výročí policejní stanice v saské...

Policisté z litvínovského Hamru se zúčastnili oslav výročí policejní stanice v saské Saydě

0
Sdílet
Hamerští policisté v Sasku... Foto: Policie ČR

Litvínov / Hamr – Koncem srpna proběhla v rámci policejní česko-německé spolupráce preventivní akce k 20. výročí policejní stanice v německé obci Sayda v podhůří Krušných hor. O události informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Této akce se zúčastnila i mostecká policie zastoupená policisty obvodního oddělení Hamr. Kromě českých a německých policistů byl na místě přítomen tamní sbor dobrovolných hasičů. Policisté a hasiči zde přítomným občanům a návštěvníkům předvedli svoje vybavení, služební vozidla a používanou techniku,“ uvedla policejní mluvčí.

Pro zpříjemnění atmosféry byl na místě i saský policejní orchestr, který se postaral o hudební produkci.

O akci, která trvala několik hodin a skončila ve večerních hodinách, byl ze strany diváků a přítomných hostů velký zájem. „Policisté z hamerského oddělení se pochlubili svoji technikou a k jejímu představení nepotřebovali ani tlumočníka, neboť léta slouží ve společných hlídkách jak v Sasku, tak i na naší straně a němčinu dobře ovládají,“ doplnila k události policejní mluvčí.


ČTĚTE TAKÉ: Kdo jel vozidlem a boural? Řidič z místa nehody utekl
Ve čtvrtek 6. září, krátce před sedmnáctou hodinou přijali policisté oznámení o dopravní nehodě na ulici Keplerova v Olomouci. Policisté na místě nalezli osobní automobil, bez řidiče. Řidič z místa nehody utekl. Proč, nyní vyšetřují policisté. 

-sim, pip, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na