Domů Dopravní nehody Policisté na Sokolovsku jeli na majáky k dopravní nehodě, cestou havarovali

Policisté na Sokolovsku jeli na majáky k dopravní nehodě, cestou havarovali

0
Sdílet
Nehoda policejního služebního vozidla. Ilustrační foto. Autor: archiv redakce / Honza Vraný

Sokolovsko –  Službukonající policisté, kteří v úterý, 31. října, kolem půl jedenácté dopoledne spěchali k nahlášené dopravní nehodě na Sokolovsku se zraněním osob, cestou sami havarovali. Do jízdní dráhy jim vjelo osobní vozidlo. Nepozorný řidič zřejmě přehlédl houkající policejní vozidlo. Služební policejní automobil skončil po karambolu mimo vozovku a oba policisté se zraněním v péči lékařů.

O nehodě policejního vozidla informovala karlovarská krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí s tím, že na místo ohlášené dopravní nehody se zraněním byla vyslána nejbližší policejní hlídka. Ta za jízdy užila výstražné světlo modré barvy a zvukové znamení. V obci Vintířov na Sokolovsku, však 38 letý řidič osobního vozidla Volvo zřejmě přehlédl houkající služební vozidlo a začal odbočovat, přičemž vjel do jízdní dráhy policistům. Následně došlo ke střetu vozidel. Služební vozidlo po střetu dále vjelo mimo komunikaci a narazilo do sloupu elektrického vedení a do oplocení sportovního hřiště.

Z REGIONU: V Plesné na Chebsku „šílený“ agresor napadl posádku záchranné služby, zdemoloval sanitku!

Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče a spolujezdce ze služebního vozidla, kteří byli z místa dopravní nehody převezeni do nemocnice sanitkou Zdravotnické záchranné služby,“ upřesnila k nehodě mluvčí policie.

„Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Celková škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 190 tisíc korun. Dopravní nehoda je nadále v šetření,“ doplnila policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

-jb

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na