Domů Z regionu Praha POLICIE PÁTRÁ: Policisté v Praze pátrají po nezletilé dívce z diagnostického ústavu

POLICIE PÁTRÁ: Policisté v Praze pátrají po nezletilé dívce z diagnostického ústavu

0
Sdílet
Pohřešovaná: PEŠKOVÁ ALENA (16). Autor: Policie ČR

Praha – Pražští policisté aktuálně pátrají po nezletilé, šestnáctileté dívce, která je umístěna v diagnostickém ústavu. Dívka se nevrátila z povolené vycházky. Je drogově závislá a má sklony k sebepoškozování. O policejním pátrání informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Šestnáctiletá dívka je rozhodnutím soudu umístěna do dětského diagnostického ústavu v Praze 4. Do toho se ale nevrátila z povolené vycházky a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu.

Policejní pátrání po nezletilé dívce. Autor: Policie ČR
Policejní pátrání po nezletilé dívce. Autor: Policie ČR

„Dívka je uživatelkou drog a ve velké míře požívá alkoholické nápoje. Má sklony k sebepoškozování a v minulosti se opakovaně pokusila o sebevraždu. Mohla by se pohybovat mezi kriminálně závadovými osobami zejména po Praze v oblasti Proseku nebo Kobylis,“ sdělal policejní mluvčí Jan Daněk.

Popis hledané:

Pohřešovaná: PEŠKOVÁ ALENA (16). Autor: Policie ČR
Pohřešovaná: PEŠKOVÁ ALENA (16). Autor: Policie ČR

výška 168 cm, hubená postava, oválný obličej, zelené oči a dlouhé červené vlasy. Dívka velmi často mění svůj vzhled, střih a barvu vlasů nebo nosí šátek přes hlavu, aby se maskovala. Naposledy byla oblečena do kalhot s tygrovaným vzorem, bílého svetru, černé bundy a bílé zimní čepice.

 

Jakékoliv informace o místě pobytu či pohybu hledané přijmou operátoři na tísňové lince 158.

-jb, red.