Domů Z regionu Vysočina Policie se v souvislosti s hokejovým utkáním zaměří na veřejný pořádek a...

Policie se v souvislosti s hokejovým utkáním zaměří na veřejný pořádek a dopravu u stadionu

0
Sdílet
Hokej, ilustrační foto. Autor: PixaBay

Jihlavsko – V souvislosti s dnešním hokejovým utkáním mezi celky HC Dukla Jihlava a HC Kometa Brno připravili policisté územního odboru Jihlava bezpečnostní opatření.

Naší prioritou bude v lokalitě kolem zimního stadionu zajistit bezpečnost, veřejný pořádek a ochránit zdraví a majetek občanů. Dohlížet budeme také na bezpečnost a plynulost silničního provozu v okolí stadionu. Jelikož v souvislosti s hokejovým utkáním může hrozit riziko narušení veřejného pořádku ze strany fanoušků obou celků, nasadíme do bezpečnostního opatření adekvátní počet policistů.

Důležitým úkolem policistů bude zamezit páchání přestupků a trestných činů, proto budeme monitorovat situaci v okolí stadionu. Po skončení utkání policisté dohlédnou, aby se fanoušci nedopouštěli protiprávního jednání a plynule přešli k zaparkovaným dopravním prostředkům.

Do policejního opatření budou nasazeny i hlídky dopravní policie. Dopravní policisté budou mít na starosti především dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v nejbližším okolí stadionu. V případě, že to bude vzniklá dopravní situace vyžadovat, budou policisté na křižovatkách a v okolí stadionu řídit a regulovat provoz.

Do úterního bezpečnostního opatření se zapojí také strážníci Městské policie Jihlava.

Antonín Panenka na pozvání Lyoness fandil Rapidu

Legenda českého thaiboxu Petr Khru Macháček zavítala mezi dubské bojovníky

Autor: David Linhart
– vrchní inspektor

Krajské ředitelství policie
kraje Vysočina,

Redakce Udalosti112.cz

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na