Domů Z regionu Ústecký kraj POLICIE PÁTRÁ: Lupič s pistolí v ruce přepadl hernu na Mostecké tržnici

POLICIE PÁTRÁ: Lupič s pistolí v ruce přepadl hernu na Mostecké tržnici

0
Sdílet
Na snímku pachatel v době přepadení mostecké herny. Foto: Policie ČR

Most – Pozná někdo lupiče, neviděl ho před hernou? V neděli brzy ráno přepadl obsluhu na mostecké tržnici. Policisté zveřejnili videozáznam a fotografie pachatele.

Mostečtí kriminalisté vyšetřují případ loupeže a hledají svědky, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci k případu či k osobě neznámého pachatele. Loupež se stala v neděli dne 20. listopadu kolem 05.45 hodiny v Mostě. Tehdy v ulici Víta Nejedlého přišel do tamní herny maskovaný muž, přistoupil k obslužnému pultu a pod hrozbou blíže nezjištěné pistole donutil přítomnou ženu k vydání finanční hotovosti. Poté z herny utekl.

„Dle výsledků šetření byl pachatel ve věku asi 25 – 30 let, vysoký kolem 170-175 cm, na sobě měl bundu s kapucí tmavé barvy. Bunda má potisky na hrudníku a levém rukávu, u kalhot je potisk na levém předním stehně. Kriminalisté mají informaci o tom, že v době spáchání trestného činu byli v okolí pejskaři. Ti si mohli všimnout mladíka, který mířil na tržnici do herny,“ přibližuje událost mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Policisté přijmou informace na lince tísňového volání 158.

Policie též pátrá po totožnosti mladé ženy, která do herny vstoupila krátce po loupeži a mohla by poskytnout kriminalistům důležité svědectví. Šlo o ženu ve věku 20-30 let, štíhlé postavy. Žena měla tmavé dlouhé vlasy, bundu tmavé barvy, rifle v horní části světlejší odstín, na stranách stehen módní záplaty tmavšího odstínu , přes rameno kabelu černé barvy. I ona může zavolat na linku 158.

Autor:
Oldřich Hájek
e-mostecko.cz