Domů Dopravní nehody Policie hledá svědky nehody, při které zemřel na Olomoucku za nejasných okolností...

Policie hledá svědky nehody, při které zemřel na Olomoucku za nejasných okolností cyklista

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce / J.B.

Olomoucko – Několik hodin ležel u silnice na Olomoucku mrtvý cyklista, který zřejmě havaroval v neděli večer. V pondělních ranních hodinách si ho náhodou všiml projíždějící řidič. Událost vyšetřují krajští kriminalisté, kteří nyní hledají svědky této tragické nehody.

Řidič, který cyklistu v příkopu našel okamžitě zalarmoval záchrannou službu a policisty. Přivolaný lékař musel, již bohužel u muže, který nejevil známky života konstatovat smrt.

Policie zjistila, že 47letý cyklista jel od obce Jívová, po silnici třetí třídy číslo 44311 a u obce Véska někdy mezi 18. hodinou a půlnocí havaroval. Zda havaroval sám nebo byl sražen projíždějícím vozidlem policie nyní prověřuje.

Cyklista prozatím z přesně nezjištěných příčin nad obcí Véska vyjel vlevo mimo komunikaci do příkopu, kde havaroval. Následkům zranění na místě podlehl,“ informovala mluvčí policie Irena Urbánková.


ČTĚTE TAKÉ: V Plzni se zřítil vrtulník, nehoda si vyžádala čtyři lidské životy
V Plzni na Borských polích spadl dnes v podvečer privátní čtyřmístný vrtulník Robinson R44. Ještě krátce před svým pádem kroužil v nízké výšce nad plzeňským náměstím Republiky. Následně se zřítil na jednu z hal zinkovny. V útrobách stroje americké výroby zahynuli čtyři lidé. 

Policisté žádá svědky nehody, aby předali své informace na čísle 974 766 251 nebo na tísňové lince 158.

-jb, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na