Domů Hlavní zprávy VIDEO: Krádež za čtvrt milionu korun! Policisté pracují na objasnění případu kapesní...

VIDEO: Krádež za čtvrt milionu korun! Policisté pracují na objasnění případu kapesní krádeže. Pomůžete?

0
Sdílet
Poznáte ženu na videu? Volejte policii. Autor: Policie ČR

Praha – Policisté třetího policejního obvodu pracují na objasnění případu kapesní krádeže, která se stala ve středu 18. ledna tohoto roku v nákupním centru na Vinohradské ulici v Praze 3. Poškozený si tam sedl do jedné z restaurací na jednání, přehodil si bundu přes opěradlo a přestal jí věnovat pozornost. Právě to byl okamžik, kterého využil zloděj a z kapsy mu odcizil obálku se čtvrt milionem korun, který byl určen na nákup auta.

Při prošetřování policisté zjistili, že by se mohlo jednat o organizovanou skupinu kapsářů, kteří vyhledávají takové situace a okrádají neopatrné lidi. Celý případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na pět let.

Po několika měsíčním prošetřování se policistům podařilo identifikovat některé podezřelé a to i díky kamerám, které celou krádež zachytily. „Ještě by ale potřebovali ztotožnit jednu ženu a v souvislosti s tímto případem ji vyslechnout. Jestliže ji na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158,“ říká mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

VIDEOZÁZNAM PODEZŘELÉ…

Policisté pracují na objasnění případu kapesní krádeže. Pomůžete?

PSALI JSME TAKÉ: VIDEO: Policisté ze Zličína pátrají po neznámém nálezci peněženky

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na