Domů Hlavní zprávy Policejní pátrači pročesávali les na Plzeňsku kvůli pohřešované Míše z Ústí nad...

Policejní pátrači pročesávali les na Plzeňsku kvůli pohřešované Míše z Ústí nad Labem

0
Sdílet
Policejní páska. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Ústí nad Labem/Plzeňsko – Pátrání po dvanáctileté školačce z Ústí nad Labem policisté přesunuli na Plzeňsko, kde několik hodin pročesávali les na severním Plzeňsku. Policisté prohledávali lesní porost poblíž hlavního silničního tahu z Ústí nad Labem do Plzně.

Pátrací policejní akce v lese měla s největší pravděpodobností souvislost s úmrtím Otakara S., bývalého přítele matky ztacené Míši, který se tam poprvé pokusil o sebevraždu už čtyři dny po zmizení dívky z Ústecka. Muž se poté oběsil v pronajatém bytě v Čeminech na Plzeňsku.

„Míša měla údajně ze svého otčíma velký strach. Otakara S. proto kriminalisté opakovaně vyslýchali a muž byl také na detektoru lži.“

Michaela Patricie Muzikářová je zhruba 155 až 160 centimetrů vysoká, štíhlá a má hnědé vlnité vlasy. Nosí dioptrické brýle s růžovými obroučkami.

 

O případu jsme rovněž informovali: NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Partner matky pohřešované školačky z Ústí se oběsil na Plzeňsku

Dívka je pohřešována téměř měsíc, a to od 11.ledna, kdy měla při odchodu z domova na sobě s největší pravděpodobností černého kulicha s bambulí, prošívaný kabát tmavé barvy ke kolenům, legíny a kozačky, ze kterých vykukuje bílá kožešina. Na zádech měla růžový batoh s postranními kapsami značky Nike.

 

-jv, iPátrání.cz 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na