Domů Z regionu Liberecký kraj Pátrání po 24letém mladíkovi z Liberce bylo policisty odvoláno. Byl nalezen mrtvý

Pátrání po 24letém mladíkovi z Liberce bylo policisty odvoláno. Byl nalezen mrtvý

0
Sdílet
Policisté na místě činu, ilustrační foto. Autor: archiv Jan Vraný - redakce

Liberec – Policisté odvolali pátrání po 24letém mladíkovi, který byl pohřešován od 20. prosince. Byl nalezen mrtvý. Nařízena soudní pitva vyloučila, že by na smrti muže měla podíl jiná osoba. Informovala o tom liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková. 

Policisté dnešního dne odvolali pátrání po 24letém mladíkovi, který byl nezvěstný od 17. prosince loňského roku, kdy se nevrátil z firemního večírku. Jeho zmizení oznámila rodina 20. prosince 2016.

„Na základě oznámení zrealizovali policisté několik pátracích akcí, hovořili s více jak čtyřmi desítkami osob z řad rodiny, známých, spolupracovníků. Opakovaně se prováděla lokalizace mobilního telefonu, ověřoval se pohyb na bankovním účtu, prostřednictvím médií byla požádána o spolupráci i veřejnost. Vše ale bylo negativní,“ uvedla mluvčí policie.

V průběhu neděle přijal operační důstojník na linku 158 oznámení o nálezu mužského těla neznámé totožnosti ve vnitrobloku jednoho z činžovních domů v centru Liberce. V pondělí odpoledne proběhla na Ordinariátu soudního lékařství Krajské nemocnice Liberec soudní pitva, která vyloučila, že by na smrti muže měla podíl jiná osoba.

„Rovněž dnes policisté mohli na základě šetření bezpečně konstatovat, že se jedná o mladého muže, který byl nezvěstný od 17. prosince 2016 a od 20. prosince 2017 po něm pátrala i policie na základě oznámení rodiny,“ doplnila policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

PÁTRACÍ RELACE: Chebští policisté stále ještě pátrají po 16leté dívce, která opakovaně utíká z výchovného ústavu

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na