Domů Hlavní zprávy Policisté pátrají po pohřešovaném muži z Proboštova na Teplicku. Neviděli jste ho...

Policisté pátrají po pohřešovaném muži z Proboštova na Teplicku. Neviděli jste ho někde?

0
Sdílet
Pohřešovaný muž z Proboštova. Autor: Policie ČR

Teplice – Policisté z Teplic žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži. Je jím jednašedesátiletý Pavel Šmejkal z Proboštova na Teplicku. Informuje o tom mluvčí teplických policistů Dan Vítek.

Pohřešovaný muž byl naposledy viděn 20. dubna v 6:30 hodin v Teplicích v Hlávkově ulici 1380, kdy bez udání důvodu odešel z místa svého bydliště. Má u sebe mobilní telefon, který je nedostupný. Jmenovaný nemá dle dostupných informací žádné zdravotní problémy. V minulosti byl již několikrát pohřešován, tehdy se pohyboval po celé republice.

Na sobě měl naposledy lahvově zelené tričko s krátkým rukávem, košili s černošedými proužky, šedivý pletený svetr s výstřihem do V, černou teplou bundu s nápisem Penguins a obrázkem tučňáka na zádech, modré džíny a bílé botasky se světle modrým a zeleným proužkem.

Informace o pohřešovaném muži:

ŠMEJKAL PAVEL
Datum narození: 12/1/1955
Pátrání vyhlášeno: 24/4/2017
 Zdánlivé stáří 60 let

Popis: 

  • POSTAVA střední
  • VÝŠKA 185 až 190 cm
  • BARVA VLASŮ šedé
  • BARVA OČÍ hnědá
  • MATEŘSKÉ ZNAMÉNKO LEVÁ TVAŘ
Poznatky k pobytu, nebo výskytu uvedené osoby je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení Policie České republiky.                                                   

PSALI JSME TAKÉ: Pomozte v pátrání po pohřešované ženě z Ústí nad Labem, která odjela do Prahy na nákupy a už se neozvala

Autor:
Honza Vraný,
iPátrání.cz 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na