Domů Z regionu Karlovarský kraj Agresor přepadl ženu v Mariánských Lázních, při incidentu ji poranil nožem!

Agresor přepadl ženu v Mariánských Lázních, při incidentu ji poranil nožem!

0
Sdílet
Policejní pátrání po nebezpečné agresorovi. (Pátráme po muži z Identikitu). Autor: Policie ČR

Mariánské Lázně – Chebští kriminalisté pátrají v těchto dnech po zvláště nebezpečném pachateli, který přepadl ženu s nožem v ruce v Mariánských Lázních na chebsku. Při napadení agresor nožem ženu poranil. O případu dnes informovala mluvčí policie Věra Hnátková.

POLICEJNÍ PÁTRÁNÍ: Pátráme po muži z Identikitu. Poranil ženu nožem. Autor: Policie ČR

Muž zabouchal na dveře jednoho z Mariánskolázeňských bytů.

„Využil momentu překvapení a po té co žena otevřela dveře, natlačil ji za použití násilí do chodby bytu a požadoval po ní finanční hotovost. Během loupeže muž na poškozenou zaútočil nožem, který měl u sebe a ženě tak způsobil poranění ruky. Z bytu následně odcizil finanční hotovost ve výši kolem 2 800 korun a poté odešel,“ upřesnila policejní mluvčí.

Popis pachatele:

Muž ve věku 40 let, vysoký cca 175 cm, silnější postavy, snědé pleti. Kratší tmavé vlasy, česané dopředu, pravděpodobně nagelované. Byl silně cítit alkoholem.
Na sobě měl volné tmavě modré džíny, tmavě modrou péřovou bundu, na rukou měl pracovní rukavice, ze shora byly tmavé, látkové, zespodu byly světlé, kožené.

Chebští kriminalisté po muži na identikitu pátrají.

„Pokud osobu poznáváte, volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo svůj poznatek sdělte na nejbližším obvodním oddělení Policie ČR,“ doplnila k pátrání a případu mluvčí policie.

PSALI JSME: Chebští policisté stále ještě pátrají po 16leté dívce, která opakovaně utíká z výchovného ústavu

Autor: Jiří Berec,
iPátrání

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na