Domů Partneři

Partneři

Vážení čtenáři a návštěvníci našeho internetového zpravodajského serveru Události112, v této sekci naleznete pravidelně aktualizovaný seznam našich partnerů, kteří s námi aktivně spolupracují na našem internetovém zpravodajství nebo jinak.

Tisková a mediální agentura JV Press – Jan Vraný

Unie bezpečnostních složek, odborová organizace

Mezi naše další partnery patří vybrané krajské Zdravotnické záchranné služby, krajská Ředitelství Policie ČR a Hasičského záchranného sboru (MINISTERSTVO VNITRA ČESKÉ REPUBLIKY), díky kterým můžeme aktuálně a včas publikovat naše internetové zpravodajství a mediálně informovat širokou veřejnost.

Rovněž náš zpravodajský server úzce spolupracuje s Ministerstvem Dopravy ČR a ŘSD v rámci internetové publikace tiskových zpráv a aktuálních informací z dopravy na celém území naší Republiky.

Dalšími partnery jsou nestátní zdravotnická zařízení, jako například Záchranná služba, Lékařská pohotovostní služba, a Dopravní zdravotní služba fa. TRANS HOSPITAL PLUS, s.r.o., která pravidelně přináší pro naší redakci aktuální informace a tiskové zprávy ze Středočeského kraje, kde mimo jiné působí v rámci své činnosti.

Internetový zpravodajský server Události112.cz také podpořily soukromé podnikatelské subjekty, politické strany a firmy:

Reklamní agentura GRAFSTUDIO – Petr Vobořil

 

E-shop a kamenná prodejna Nábytek KOLINA

Firma Cleverity.cz – ing. Radek Pohnán

Česká strana sociálně demokratická