Domů Hlavní zprávy Dívka(16) se v Praze vážně zranila při pádu do jámy. Vyprostit jí...

Dívka(16) se v Praze vážně zranila při pádu do jámy. Vyprostit jí musela těžká hasičská technika

0
Sdílet
Transport-pacienta-ZZS-HMP-Hasici-Praha. Autor: HZS Praha / Milan Pacík

Praha – Velmi náročný zásah mají za sebou profesionální hasiči, záchranáři a strážníci pražské městské policie. Ti všichni společně zasahovali u vážně zraněné šestnáctileté dívky, která spadla do pětimetrové jámy. Informace o záchranné akci sdělil redakci Události112.cz mluvčí pražské záchranky Dominik Horn.

K události došlo ve 22.30 hodin v pražské ulici Čermákova.

Podle mluvčího pražské záchranky Dominika Horna na místě zasahovali vedle strážníků profesionální hasiči a posádky záchranné služby.

Transport-pacienta-ZZS-HMP-Hasici-Praha. Autor: HZS Praha / Milan Pacík

„Na místě jsme měli jak lékařskou, tak  zdravotnickou posádku naší záchranné služby. Záchranáři spolu s hasiči museli vyprostit mladou dívku, která spadla do pětimetrové hloubky. K vyproštění zraněné museli použít speciální transportní nosítka. Navíc zasahující hasiči museli do akce povolat i výškovou techniku, s její pomocí dívku vyprostili,“ sdělil Horn.

„Dívku s podezřením na poranění pánve a zad zasahující záchranáři po nezbytném přednemocničním odborném ošetření šetrně přepravili na dětské oddělení motolské nemocnice.

Transport-pacienta-ZZS-HMP-Hasici-Praha. Autor: HZS Praha / Milan Pacík

Policisté nyní vyšetřují okolnosti dívčina pádu do pětimetrové jámy, jak se tam dívka dostala je nyní předmětem dalšího šetření.

-jb, jv

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na