Domů Hlavní zprávy Ostravská policie vyšetřuje nehodu auta s motocyklem a hledá svědky

Ostravská policie vyšetřuje nehodu auta s motocyklem a hledá svědky

0
Sdílet
Ilustrační snímek motorkáře. Autor: Honza Vraný

Dolní Lhota – Ostravská policie vyšetřuje vážnou dopravní nehodu, ke které došlo 4. srpna letošního roku v době kolem 09:00 hodin v obci Dolní Lhota na křižovatce ulic ČS. Tankistů a Hořínůška.

Při odbočování osobního motorového vozidla tovární zn. Fiat Stilo vlevo do zadní levé části vozidla narazil motocykl jedoucí stejným směrem. Řidič motocyklu po nárazu upadl na zem, na dotaz řidičky vozidla uvedl, že je v pořádku, nasedl na motocykl a z místa odjel, aniž by vyčkal na vyřešení nehody.

K popisu motocyklisty bylo zjištěno, že by se mělo jednat o muže ve věku cca 50 let, s prošedivělým plnovousem, oblečeného do tmavého oblečení s motorkářskou přilbou tmavé barvy. K popisu motocyklu bylo zjištěno, že by se mohlo jednat o tzv. naháče tmavé barvy, tedy motocykl bez kapotáže.

„Tímto žádáme případné svědky, kteří mohou přispět ke ztotožnění řidiče motocyklu nebo k objektivnímu posouzení okolností šetřené události, nechť nás kontaktují na kterékoliv služebně Policie České republiky, bezplatné lince 158 nebo na služební telefonní lince 974 725 254. Za případnou pomoc předem děkujeme,“ dodává policejní komisař por. Bc. Richard Palát.

K havárii osobního auta u Mnichova Hradiště letěl vrtulník

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na