Noční železný hasič

plakát k připravované akci - Noční železný hasič ( foto: RACING RESCUE o.s.)plakát k připravované akci - Noční železný hasič ( foto: RACING RESCUE o.s.)
22. červenec 2013 | 05:48 | Jihočeský kraj

MILEVSKO / 22.7.2013 V termínu 10.8.2013 pořádáme v Milevsku (okr.Písek) silový víceboj jednotlivců v disciplínách TFA který se uskuteční jako noční soutěž. Je vypsán pro kategorie: ŽENY, MUŽI kde je minimální požadavek na osobní výstroj soutěžících, IDP který dodá pořadatel je v tomto případě použitý pouze jako zátěž.

Reklama

Kategorii POLICIE, speciální kategorie určená pro příslušníky Policie ČR a strážníky Obecní policie. Královská kategorie MASTER, tedy ženy, muži v kompletní zásahové výstroji s aktivovaným IDP.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 82 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor redakce

Autor:Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Agresivní opilec v halvním městě napadl hlídku strážníků

Agresivní opilec v halvním městě napadl hlídku strážníků

23/9 / Krimi / Praha - Případ opilého agresivního muže zaznamenali strážníci z Hlídkového útvaru Městské policie Praha. Muž skončil s pouty na rukou v péči mužů zákona!


Muž poštval bojového psa na kolemjdoucího, ten skončil v péči lékařů!

Muž poštval bojového psa na kolemjdoucího, ten skončil v péči lékařů!

23/9 / Krimi / Brno - Muž poštval svého psa na kolemjdoucího, přivolaní strážníci dvojici zastihli ještě na místě. O události imformoval redakci tiskový mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.


Dopravní nehoda na Opavsku si vyžádala dvě zraněné osoby

Dopravní nehoda na Opavsku si vyžádala dvě zraněné osoby

23/9 / Téma / Opavsko - Tři posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly u dopravní nehody, která se odehrála v noci z pondělí na úterý u Hrabyně na Opavsku. Informoval Události112 tiskový mluvčí záchranné služby MS kraje Lukáš Humpl.


Místo slíbeného orálního sexu žena volala o pomoc!

Místo slíbeného orálního sexu žena volala o pomoc!

22/9 / Krimi / Praha - Žena slíbila cizinci za úplatu orální sex, když po ní muž chtěl pohlavní styk začala volat o pomoc! Sdělila redakci U112.cz tisková mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!
RSS Facebook YouTube Twitter