Noční železný hasič

plakát k připravované akci - Noční železný hasič ( foto: RACING RESCUE o.s.)plakát k připravované akci - Noční železný hasič ( foto: RACING RESCUE o.s.)
22. červenec 2013 | 05:48 | Jihočeský kraj

MILEVSKO / 22.7.2013 V termínu 10.8.2013 pořádáme v Milevsku (okr.Písek) silový víceboj jednotlivců v disciplínách TFA který se uskuteční jako noční soutěž. Je vypsán pro kategorie: ŽENY, MUŽI kde je minimální požadavek na osobní výstroj soutěžících, IDP který dodá pořadatel je v tomto případě použitý pouze jako zátěž.

Reklama

Kategorii POLICIE, speciální kategorie určená pro příslušníky Policie ČR a strážníky Obecní policie. Královská kategorie MASTER, tedy ženy, muži v kompletní zásahové výstroji s aktivovaným IDP.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 82 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor redakce

Autor:Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Odchytová služba Městské policie hl. m. Prahy má dvě nová vozidla

Odchytová služba Městské policie hl. m. Prahy má dvě nová vozidla

1/10 / Ostatní / Praha - Od první října vyrazí do provozu dvě zbrusu nová speciální vozidla Odchytové služby Městské policie Prahay. Informoval tiskový mluvčí pražské městské policie Jan Čihák.


Zloděj vyděsil spící děti! Do přízemního bytu vnikl oknem

Zloděj vyděsil spící děti! Do přízemního bytu vnikl oknem

1/10 / Krimi / Praha - Muž vnikl oknem přízemního bytu přímo do dětského pokoje, kde spali děti. Strážníci muže dopadli a předali Policii ČR, informoval tiskový mluvčí pražské městské policie Jan Čihák.


Ministr vnitra navštívil kadaňské dobrovolné hasiče

Ministr vnitra navštívil kadaňské dobrovolné hasiče

1/10 / Ostatní / Kadaň - Ministr vnitra Milan Chovanec navštívil v úterý 30.9. 2014 Jednotku sboru dobrovolných hasičů města Kadaň. Informoval krajský mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan.


VIDEO: Na Hraně života-díl 13. Útoků na děti přibývá!

VIDEO: Na Hraně života-díl 13. Útoků na děti přibývá!

1/10 / Téma / Plzeň - Útoků na děti přibývá! Nezřídka se právě děti stávají terčem sexuálně deviantních či pedofilních pachatelů, jindy za jejich zmizením stojí možné spory v rodině nebo dokonce příbuzný.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter