Noční železný hasič

plakát k připravované akci - Noční železný hasič ( foto: RACING RESCUE o.s.)plakát k připravované akci - Noční železný hasič ( foto: RACING RESCUE o.s.)
22. červenec 2013 | 05:48 | Jihočeský kraj

MILEVSKO / 22.7.2013 V termínu 10.8.2013 pořádáme v Milevsku (okr.Písek) silový víceboj jednotlivců v disciplínách TFA který se uskuteční jako noční soutěž. Je vypsán pro kategorie: ŽENY, MUŽI kde je minimální požadavek na osobní výstroj soutěžících, IDP který dodá pořadatel je v tomto případě použitý pouze jako zátěž.

Reklama

Kategorii POLICIE, speciální kategorie určená pro příslušníky Policie ČR a strážníky Obecní policie. Královská kategorie MASTER, tedy ženy, muži v kompletní zásahové výstroji s aktivovaným IDP.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 82 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Autor redakce

Autor:

Zpravodajský server Události112.cz je součástí portfolia mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Záchranáři zasahovali u požáru na Novojičínsku

Záchranáři zasahovali u požáru na Novojičínsku

17/12 / Téma / Novojičínsko - Posádka zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje zasahovala v noci na středu u požáru na Novojičínsku.


Poblíž Krnova srazil automobil ženu, ta utrpěla závažné poranění hlavy

Poblíž Krnova srazil automobil ženu, ta utrpěla závažné poranění hlavy

15/12 / Téma / Bruntálsko - Zdravotnická záchranná služba zasahovala v pondělí (15.12.) u vážné dopravní nehody na Bruntálsku. Při nehodě došlo ke střetu osobního vozidla s chodkyní.


Obezřetnost volá! Pozor na kapsáře! Buďme bdělí …

Obezřetnost volá! Pozor na kapsáře! Buďme bdělí …

15/12 / Krimi / Děčín - Jako každý rok, i letos se děčínští policisté zapojují do celorepublikové projektu Obezřetnost se vyplatí. Ve vybraných obchodech v Děčíně navštěvují prodejní plochu a přítomné zákazníky upozorňují na skrytá nebezpečí spojená s kapesními krádežemi.


Jak profesionální hasiči slaví Vánoce a Silvestra...

Jak profesionální hasiči slaví Vánoce a Silvestra...

15/12 / Záchranáři / Ústí n./L. - Hasičské vánoce a oslavy příchodu nového roku jsou odlišné od těch jaké prožívá většina lidí doma v rodinném kruhu.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter