Domů Dopravní nehody VIDEO: Osobní vlak v Teplicích usmrtil člověka. Šlo o sebevraždu?

VIDEO: Osobní vlak v Teplicích usmrtil člověka. Šlo o sebevraždu?

0
Sdílet

Teplice – Posádka teplické záchranné služby, profesionální hasiči a policisté, ti všichni ve středu 29. listopadu okolo 15. hodiny odpolední zasahovali u tragické železniční nehody, při které osobní vlak usmrtil člověka. K nehodě došlo v Zemské ulici v Teplicích, v blízkosti místního železničního přejezdu.

Na místo nehody byl krajským operačním střediskem ústecké záchranky, dle informací redakce Události112.cz také vyslán vrtulník s lékařem na palubě, který se posléze vrátil na svou domovskou základnu prázdný, neboť osoba sražená vlakovou soupravou na místě utrpěla zranění, která byla neslučitelná se životem.

Podle sdělených informací Český drah nejezdily vlaky v úseku Krupka – Bohosudov a Teplice až do 17.00 hodin. Cestující v úseku Ústí nad Labem – Praha využijí místo zpožděného vlaku č.  R 611 náhradou vlak č. R 687.

VIDEO: Osobní vlak v Teplicích usmrtil člověka

Na místo tragické nehody se posléze dostavila výjezdová skupina teplických kriminalistů, kteří zajistili místo události a prováděli nezbytné úkony vyšetřování této tragické středeční události. Zda se jednalo o ukonanou sebevraždu nebo nešťastnou náhodu nyní vyšetřují policisté.

TÉMA DNE: Zneužívání tísňových linek je na denním pořádku a to i přesto, že za to hrozí vysoké tresty!

jb, (jp) redakce.

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na