Domů Hlavní zprávy Opilec za volantem ujížděl policejní hlídce na Mostecku, policisté museli střílet!

Opilec za volantem ujížděl policejní hlídce na Mostecku, policisté museli střílet!

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B (2015)

Mostecko – Policejní honička z opilcem, za volantem automobilu, v obci Horní Jiřetín na Mostecku skončila, až střelbou ze služební pistole zasahujících policistů. Incident se stal v pátek 27. dubna, ve večerních hodinách. 

Namol opilý muž, se dle informací krajské redakce serveru @zpravyextra.cz vypotácel z místní restaurace, poté usedl za volant svého vozidla, to však zpozorovala právě projíždějící hlídka policistů, která se rozhodla automobil s opilým mužem zastavit a zkontroloval. Opilý muž, však na pokyny zasahujících policistů k zastavení vozidla nereagoval a pokračoval v jízdě, dokonce dle sdělení očitých svědků události začal policistům ujíždět!

Vzhledem k tomu, že opilec za volantem ohrožoval nejen sám sebe, ale i majetek a ostatní účastníky silničního provozu, rozhodli se zasahující policisté k rychlému radikálnímu řešení. Za použití služební zbraně, ze které policisté vystřelili několik „varovných“ výstřelů, se jim následně podařilo opilého řidiče zastavit!

Opilec, nakonec skončil v péči policistů na policejní služebně, kterým po svém vystřízlivění bude mít zcela jistě co vysvětlovat.


ČTĚTE TAKÉ: Vážná nehoda policejního auta v Praze, policisty museli ze zdemolovaného vozu vyprostit hasiči
Složky Integrovaného záchranného systému v hlavním městě se v sobotu 28. dubna, krátce před osmou hodinou ranní sjely do Ječné ulice v Praze 2, kde ošklivě havarovalo služební vozidlo Policie ČR s civilním osobním vozidlem. Policejní auto začalo po nehodě hořet! 

Regionální, mostecký krimi-web JV Press zveřejnil informaci o tom, že opilým řidičem měl být údajně vlivný a známý mostecký lékař. Nicméně, tuto informaci policisté nezveřejnili.

-jb, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na