Domů Z regionu Královéhradecký kraj Namol opilá a agresivní žena obtěžovala voláním na tísňové linky, skončila na...

Namol opilá a agresivní žena obtěžovala voláním na tísňové linky, skončila na záchytce!

0
Sdílet
Tísňová linka - 158, ilustrační foto. Autor: archiv Policie ČR

Náchodsko – Při popíjení alkoholu dostala 38letá žena z Police nad Metují velmi nevhodný nápad. Ve svém alkoholickém deliriu obvolávala tísňové linky Policie ČR a Zdravotnické záchranné služby, kde operátorům sprostě nadávala, vyhrožovala jim různě a také vyhrožovala sebevraždou. Opilá „agresorka“ skončila v péči mužů zákona, posléze na záchytce.

O případu informovala policejní mluvčí Eva Prachařová s tím, že ve čtvrtek 16. února po předchozím požití alkoholických nápojů neustále volala z veřejného telefonního automatu na linky tísňového volání 158 a 155, v hovoru operátorům nadávala a vyhrožovala sebevraždou.

„Hlídka pořádkové policie, která přijela situaci k telefonní budce prověřit, pak byla svědkem i dalších, až nechutných projevů chování opilé ženy,“ uvedla mluvčí policie.

Policisté se jí snažili domluvit, ale marně!

„Místo toho podnapilá žena, jíž naměřili 1, 41 promile alkoholu v dechu, ignorovala všechny výzvy a začala znečišťovat veřejné prostranství pliváním a dalšími tekutinami,“ upřesnila policejní mluvčí Eva Prachařová.

„Nutno dodat, že žena je svým chování a nočními výstupy pro místní policisty takříkajíc známá firma a je poněkud těžko napravitelná, policisté jí proto zajistili a eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici do Hradce Králové,“ doplnila k případu mluvčí policie.

A za noční projížďku a pobyt na záchytce přijde v těchto dnech „šílené“ ženě velmi tučný účet!

DOPORUČUJEME: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

 

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na