Domů Hlavní zprávy Zpravodajský server Události112 se stal oficiálním partnerem TV North Czechia pro severní...

Zpravodajský server Události112 se stal oficiálním partnerem TV North Czechia pro severní a západní Čechy

0
Sdílet
Heulos TV North Czechia. Autor: redakce

Most/Praha – Mediální agentura BJ-ExtraMedia Jiřího Berece,  která oficiálně provozuje internetový zpravodajský server Události112.cz a internetový magazín UdálostiExtra.cz se stala dnem 1. května letošního roku hlavním mediálním partnerem Social Media Meets, Heulos TV North Czechia, pro kterou agentura BJ-ExtraMedia zajišťuje regionální internetové zpravodajství a to pro oblast severních a západních Čech.

„Na základě smlouvy s mediální agenturou BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, jsme dnem 1. 5. 2017 otevřeli novou Heulos TV Redakci pro Severní a Západní Čechy. Vedoucím redakce Heulos TV North Czechia (oficiální označení naší redakce) je pan Jiří Berec. Hlavní kameraman pan Jan Vraný,“ uvedl k aktuálním novinkám manager vysílání a šéf editor Pavel Lazar z Heulos TV a doplnil, že tímto dnem je taktéž zařazen do mediální skupiny Social Media Meets zpravodajský portál www.Udalosti112.cz a internetový magazín www.UdalostiExtra.cz.

Tyto informace naleznete také na našich zpravodajských serverech.

Jaké reportáže a pro koho natáčíme?

Heulos TV Live
– reportáže s kandidáty do poslanecké sněmovny, pro politicko-volební seriál PolitiCAM

Heulos TV Sport Live
– sportovní kanál, reportáže zaměřeny na sport

Heulos TV Model´s Live
– specializovaný televizní kanál o modelingu a módě

HTV Music
– hudební TV kanál pro hudební skupiny, zpěváky, to vše můžete na tomto live TV kanálu sledovat

HTV SpaceCinema
–  Filmový televizní kanál určen „nejen“ pro amatérské filmaře, kterým je zde nabízena možnost vysílat jejich dokumenty, krátké filmy, apod.

„Neděláme jen videoreportáže… ale také i klasické internetové zpravodajství formou publikovaných článků či článků s fotogaleriemi. Denně publikujeme vybrané hlavní události, ke kterým došlo na celém území naší Republiky. Samozřejmě se zaměřením na požáry, „hasičinu,“ krimi-zprávy, policejní svodky a události či záchranné akce,“ uvedl Berec.

Pro klasické magazínové rubriky, pak využíváme náš internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Jako velký bonus v těchto dnech připravujeme spolu s našimi partnery spuštění velkého zpravodajského multimediálního internetového zpravodajského serveru.

„Nicméně naším cílem a prioritou je v první řadě zajišťovat regionální zpravodajství pro redakci TV North Czechia portfolia Social Media Meets,“ doplnil na závěr Jiří Berec, majitel mediální agentury BJ-ExtraMedia a vedoucí redakce Heulos TV North Czechia.

Autor: BJ-ExtraMedia,
redakce

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na