Domů Hlavní zprávy OBRAZEM: Závěrečný let nových pilotů u německé policie aneb očima fotoreportéra

OBRAZEM: Závěrečný let nových pilotů u německé policie aneb očima fotoreportéra

0
Sdílet
Závěrečný let nových pilotů u německé policie. Autor: Martin Klimša Photography
Závěrečný let nových pilotů u německé policie. Autor: Martin Klimša Photography

Německo/zahraničí – Od sousedů. Fotoreportér Martin Klimša, který se svými fotografiemi zaměřuje na focení složek Integrovaného záchranného systému, a to nejen v České Republice, v těchto dnech navštívil se svým fotoaparátem sousední Německo, kde měl možnost nafotit závěrečný let nových pilotů u německé policie.

Profesionální fotograf Martin Klimša, který svá díla autorsky publikuje na sociálních sítích pod značkou Martin Klimša Photography dlouhodobě, úzce spolupracuje s redakcí našeho zpravodajského serveru Události112.cz

Fotograf Martin Klimša sám k reportáži v sousedním Německu na sociální síti facebook.com uvedl, že „30. června jsme měli možnost zúčastnit se jedné z mnoha zastávek závěrečného letu nových pilotů u německé policie – tentokrát na základně v Bautzenu“.

MARTINOVA VELKÁ FOTOGALERIE Z VRTULNÍKOVÝCH ZÁKLADEN NĚMECKÉ POLICIE

„Během tohoto letu absolventi Letecké policejní školy měli možnost navštívit několik vrtulníkových policejních stanic po celém Německu. Počátečním a také závěrečným bodem tohoto několikadenního letu byl Sankt Augustin, kde také sídlí středisko pro výcvik policejních pilotů v Německu,“ vysvětlil Klimša.

„Rád bych poděkoval všem posádkám za vstřícnost při mé návštěvě,“ doplnil.

-jb