Domů Hlavní zprávy OBRAZEM OD ČTENÁŘE: Z reprosoustavy v autě v Mostě vyšlehly za jízdy...

OBRAZEM OD ČTENÁŘE: Z reprosoustavy v autě v Mostě vyšlehly za jízdy plameny

0
Sdílet
Požár automobilu v Mostě. Autor, čtenář webu: Michal Tittl

Most – Požár elektroinstalace tuningové reproduktorové soustavy zaměstnal ve čtvrtek dopoledne mostecké policisty i jednotku profesionálních hasičů. Plameny uhasil svou duchapřítomností mladý řidič, který zastavil vozidlo u krajnice.

Velitel zásahu HZS Most Petr Pospěch k události uvedl, že požár mladík uhasil pomocí ručního hasícího přístroje. Přivolaná jednotka mosteckých profesionálních hasičů posléze odpojila reproduktorovu soustavu ze zadní části auta.

Interiér vozidla byl během chvilky celý zakouřený a hasiči poté dohasili plameny. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněný.

Podle velitele zásahu Petra Pospěcha by lidé měli ve svých automobilech vozit ruční hasící přístroje. V tomto případě se „hasičák“ mladému muži vyplatil.

Tip na reportáž a fotografie z místa události do redakce zaslal náš pravidelný čtenář webu Michal Tittl z Mostu. Děkujeme. Našemu čtenáři zasíláme malý dárek v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz

OBRAZEM – FOTO OD VÁS: Požár automobilu v Mostě…

PSALI JSME TAKÉ: Hasiči na Mostecku během pár minut po sobě hasili odpadky, auto i plot

Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.
Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.
Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na