Domů Dopravní nehody OBRAZEM: Na Nymbursku skončilo vozidlo se zaklíněným řidičem v potoce

OBRAZEM: Na Nymbursku skončilo vozidlo se zaklíněným řidičem v potoce

0
Sdílet
Auto skončilo po nehodě v potoce. Autor: HZS Středočeského kraje

Nymbursko – V potoce i se zaklíněným řidičem uvnitř skončilo osobní vozidlo na Nymbursku. Na místo byly vyžádány všechny základní složky integrovaného záchranného systému – Policie ČR, hasičský záchranný sbor a zdravotnická záchranná služba. Informuje o tom Jaroslav Gabriel z HZS Středočeského kraje.

Havárie se stala v nepřehledném úseku mezi obcemi Chleby a Draho na Nymbursku. Automobil byl z vozovky velmi špatně viditelný a řidič zůstal ve vozidle zaklíněn.

Operační středisko HZS Středočeského kraje vyslalo na místo jednotku profesionálních hasičů ze stanice Nymburk s CAS 20 Tatra, vyprošťovacím automobilem Tatra a velitelským vozidlem Ford Ranger. Před jejich příjezdem k události se oznamovateli a hlídce PČR podařilo řidiče z vozu vyprostit.

Hasiči poskytli zraněnému a podchlazenému řidiči předlékařskou první pomoc, nasadili krční límec, odstranili mokrý oděv a zajistili tepelný komfort pomocí deky a izotermické folie. Dále byla zraněnému muži podána kyslíková terapie. Po příjezdu záchranné služby, pak jednotka pomohla s transportem pacienta do sanitního vozidla.

OBRAZEM Z MÍSTA NEHODY:

„Následně hasiči vyprostili poškozený automobil z potoka. Při zásahu nedošlo k úniku provozních kapalin do vody,“ dodal Jaroslav Gabriel z HZS Středočeského kraje.

Karambol vyšetřuje dopravní policie.

PSALI JSME TAKÉ: Na Znojemsku došlo k tragické nehodě. Řidič osobáku zemřel, spolujezdkyni museli vystříhávat

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na