Domů Dopravní nehody V obci Žlutava na Zlínsku vylétla Felicie mimo silnici, při nehodě se...

V obci Žlutava na Zlínsku vylétla Felicie mimo silnici, při nehodě se zranila řidička vozidla

0
Sdílet
Hasiči a zdravotníci vyprošťují zraněnou řidičku z havarované Felicie. Autor: HZS Zlínského kraje

Žlutava – Zraněním jedné osoby a zásahu všech záchranných složek skončila vážná dopravní nehoda v obci Žlutava, ve směru na obec Bělov na Zlínsku, kde zatím z nezjištěných příčin doslova vylétla Škoda Felicia mimo komunikaci a skončila v hustém lesním porostu. 

O nehodě informoval krajský mluvčí zlínských hasičů Roman Žemlička s tím, že služební vozidla hasičů a zdravotnické záchranné služby projely několikrát kolem místa nehody.

Vozidlo Škoda Felicia totiž nenechalo na silnici, ani na stromech, žádné stopy po vyjetí.

„V šeru a za deště bylo dobře zamaskováno v lesním porostu mezi stromy. Havarovaný vůz byl proto objeven se zpožděním. Uvnitř auta byla zraněná řidička, která byla vyproštěna na páteřní desce bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ sdělil k nehodě mluvčí hasičů a upřesnil, že zasahující hasiči následně zraněnou osobu vynesli v rozbahněném terénu do sanitky, která ji později odvezla po nezbytném ošetření do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Z havarovaného vozu neunikaly žádné provozní kapaliny. Hasiči provedli odpojení akumulátoru. Odtah havarovaného automobilu si zajistil sám majitel vozidla.

Z jakého důvodu řidička skočila s Felicii mimo komunikaci, nyní zjišťují dopravní policisté.

PSALI JSME: Řidič osobního vozidla nepřežil střet s kamionem na Uherskohradišťsku

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na