Domů Hlavní zprávy NEUVĚŘITELNÉ: Žena nechala kojence v autě a šla hrát automaty

NEUVĚŘITELNÉ: Žena nechala kojence v autě a šla hrát automaty

0
Sdílet
Ilustrační snímek služebních vozů policistů. Autor: Honza Vraný

Ústí nad Labem – Všebořičtí policisté museli rozbít okénko u zaparkovaného vozidla. Kolem třetí hodiny odpoledne totiž volal na linku 158 muž, že v garážovém dvoře v ústecké Lipové ulici stojí zaparkované vozidlo a v něm je plačící dítě. Informuje o tom mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová.

Na místo se ihned dostavila hlídka všebořických policistů, která zjistila, že ve vozidle je opravdu plačící kojenec a jinak v blízkosti vozidla se nikdo nenachází. Vzhledem k tomu, že svítilo slunce a hlasitý pláč nasvědčoval tomu, že dítě je ve vozidle již delší dobu, tak policisté neváhali a okénko u vozidla rozbili.

„Následně dítě vyndali a zavolali rychlou záchrannou službu. Po chvíli se na místo dostavila matka a uvedla, že byla pouhých 5 minut v místní herně. Policisté si její tvrzení vzápětí ověřili a zjistili, že v herně nebyla 5 minut, ale minimálně hodinu hrála na automatech,“ uvedla policistka.

Osmiměsíční kojenec byl následně společně s matkou odvezen do nemocnice na vyšetření.

Po vyšetření byl na žádost matky propuštěn domů. V současné době tuto 30letou ženu policisté šetří pro podezření z trestného činu Opuštění dítěte nebo svěřené osoby, za což jí hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od 1 roku do 5 let.

PSALI JSME TAKÉ: DRAMA V MOSTĚ: Miminko zůstalo uvězněno v zamčeném parkujícím autě

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na