Domů Hlavní zprávy Nepoučitelná řidička. Řídila, přestože má zákaz!

Nepoučitelná řidička. Řídila, přestože má zákaz!

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B. (2014)

Český Krumlov – Policisté z obvodního oddělení Kaplice prováděli v noci 5. října kontrolu vozidel nedaleko obce Velešín. Narazili na  řidičku, která měla vysloven zákaz řízení všech vozidel. Nepoučitelná řidička. Řídila, přestože má zákaz!

O případu dnes informovala policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová s tím, že krátce po půlnoci dne 6. října zastavili automobil značky Fiat, který řídila žena (31 let) z Českobudějovicka a nestačili se divit.

Policisté následnou kontrolou zjistili, že má žena na základě rozhodnutí Okresního soudu v Českém Krumlově vysloven zákaz řízení motorových vozidel a to až do října roku 2020,“ upřesnila policejní mluvčí.


ČTĚTE TAKÉ: Těžké ublížení na zdraví a výtržnictví má na krku agresor z Mostu, hrozí mu až deset let vězení
Pětatřicetiletý agresor z Mostu zaměstnal v těchto dnech policisty v severočeském Mostě, když zatím z neznámých důvodů v jedné z místních restaurací fyzicky napadl jiného muže, kterému způsobil vážná zranění. Napadený skončil v péči lékařů. 

Žena i přes tento zákaz jela od kynologického cvičiště u Velešína směrem do obce Zubčice. Policisté ji nyní, podezřívají z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání,“ doplnila k případu mluvčí policie.

-jb, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na