Domů Hlavní zprávy NENECHTE SI UJÍT: Hasičský festival v Mostě startuje již příští sobotu

NENECHTE SI UJÍT: Hasičský festival v Mostě startuje již příští sobotu

0
Sdílet
Hasičský festival v Mostě. Autor: Ústecká TV

Mostecko – Celkem osmnáct hasičských sborů se postaví na start historicky prvního Hasičského festivalu, který se uskuteční na jezeře Matylda na Mostecku, a to v sobotu 23. září. Akci Hasičský festival aneb „hasičská fontána“ poprvé na Mostecku upořádá Ústecká TV.

Sbory dobrovolných hasičů Ústeckého a Libereckého kraje zasoupeří o tři Hasičské poháry. Akce začne od 15.00 hodin závody hasičů. Chybět nebudou ani vyhlídkové lety vrtulníkem, ukázky hasičských zásahů nebo soutěže o nejlepší hasičský gulášek.

Představí se ale i strážníci Městské policie v Mostě a na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Vstupné na akci je ZDARMA. K vidění bude v areálu Jezera Matylda v Mostě rovněž hasičská historická i současní technika.

Po setmění se pak návštěvníci mohou těšit na přibližně dvactiminutovou hudební Hasičskou fontánu a akci ukončí velkolepý ohňostroj.

Redakce zpravodajského serveru Události112.cz a ZprávyEXTRA.cz jsou hlavním mediálním partnerem celé hasičské akce. Projekt je finančně podpořen Ústeckým krajem. Z akce přineseme bohatou fotogalerii i videoreportáže. Máte se tak nač těšit…

OFICIÁLNÍ PLAKÁT AKCE:

oficiální plakát

PSALI JSME: Hasičský festival s hudební hasičskou fontánou se představí poprvé v Mostě

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na