Domů Dopravní nehody Hasiči na Zlínsku vyjížděli v pondělí ráno hned ke třem dopravním nehodám

Hasiči na Zlínsku vyjížděli v pondělí ráno hned ke třem dopravním nehodám

0
Sdílet
Hasiči zasahují u jedné z ranních nehod. Autor: HZS Zlínského kraje

Zlínský kraj – Jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly v ranních hodinách na místech dopravních nehod u Vizovic na Zlínsku, ve Vitonicích na Kroměřížsku a u Vlčnova na Uherskohradišťsku. Informuje o tom mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil.

Na místo první z hlášených dopravních nehod byli v 06:22 hodin vysláni dobrovolní hasiči z Vizovic. U výjezdu z Vizovic na Lhotsko došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči zabezpečili nezbytná protipožární opatření a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Následně také uklidili komunikaci od střepů a částí karoserií.

Od 06.43 hodin zasahovali profesionální hasiči ze stanice Bystřice pod Hostýnem v obci Vitonice, kde došlo k nárazu osobního vozidla do stromu. Při nehodě byla zraněna jedna osoba. Ta skončila v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která ji následně transportovala k dalšímu ošetření do nemocnice. Hasiči zajistili havarované vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Velitel zásahu nechal na místo události povolat také posypový vůz,  který ošetřil zledovatělou vozovku. Protože na místě nehrozilo žádné další nebezpečí a odtah havarovaného vozidla zajistil jeho majitel, ukončila jednotka svůj zásah.

Na místo třetí dopravní nehody byli v 06.36 hodin vysláni profesionální hasiči ze stanice Uherský Brod. U obce Vlčnov došlo k nehodě dvou osobních vozidel a dodávky. Dvě z vozidel skončila po kolizi mimo komunikaci. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.  Hasiči zabezpečili místo nehody a zajistili vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Ještě před odjezdem z místa hasiči uklidili komunikaci.

-jv

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na