Domů Dopravní nehody V obci Litenčice na Kroměřížsku havarovalo osobní vozidlo, při nehodě se zranil...

V obci Litenčice na Kroměřížsku havarovalo osobní vozidlo, při nehodě se zranil jeden člověk

0
Sdílet
Dopravní nehoda v obci Litenčice na Kroměřížsku. Autor: HZS Zlínského kraje

Litenčice – U pondělní ranní dopravní nehody v obci Litenčice na Kroměřížsku zasahovali profesionální hasiči, záchranáři i dopravní policisté. Náraz odmrštil zaparkované vozidlo mimo komunikaci. Nehoda si vyžádala zranění jedné osoby. 

O nehodě dnes informoval krajský mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil s tím, že podle informací, které velitel jednotky na místě obdržel, došlo k poškození celkem tří osobních vozidel a zranění jednoho z účastníků nehody. Ten byl v péči posádek zdravotnické záchranné služby, které ho také následně transportovaly k dalšímu ošetření do nemocnice.

Řidič osobního vozidla zn. VW Passat čelně narazil do zaparkovaného vozidla zn. Ford Escort, ve kterém seděl jeho řidič. Ten při nečekaném nárazu utrpěl zranění. Náraz odmrštil jeho vozidlo mimo komunikaci na travnatou plochu. Vozidlo ještě poškodilo další zaparkovaný automobil zn. Opel Vectra a vyvrátilo dopravní značku.

ČTĚTE: V Huslenkách na Vsetínsku se střetlo osobní vozidlo Volkswagen s motorovým vlakem

„Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru. Za pomocí sorbentů také zlikvidovali uniklé provozní kapaliny na komunikaci. Po příjezdu odtahové služby hasiči pomohli s naložením jednoho z vozidel a dokončili nezbytné likvidační a úklidové práce,“ doplnil k nehodě mluvčí hasičů Libor Netopil.

Dopravní nehodu od ranních hodin vyšetřují policisté.

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na