Domů Dopravní nehody U Štěpánova na Olomoucku narazilo vozidlo v plné rychlosti do stromu, na...

U Štěpánova na Olomoucku narazilo vozidlo v plné rychlosti do stromu, na místě dvě zraněné osoby

0
Sdílet
U Štěpánova na Olomoucku zasahovali složky IZS u nehody osobního vozidla, narazilo do stromu. Autor: HZS Olomouckého kraje

Štěpánov – V brzkých ranních hodinách v sobotu 20. května vyjížděli hasiči, zdravotníci a policisté, k vážné dopravní nehodě osobního vozidla, které nedaleko Štěpánova narazilo do stromu. Dva lidé skončili v péči nemocničních lékařů.

U Štěpánova na Olomoucku zasahovali složky IZS u nehody osobního vozidla, narazilo do stromu. Autor: HZS Olomouckého kraje

Oznámení o dopravní nehodě s upřesnění více osob zaklíněných a zraněných ve vozidle převzalo operační středisko hasičů Olomouckého kraje krátce před pátou hodinou ranní v sobotu 20. května. K místu nehody ihned vyrazila profesionální jednotka požární stanice Šternberk a návazně na také dobrovolní hasiči Bohuňovice. Uvedla k nehodě krajská mluvčí olomouckých hasičů Vladimíra Hacsiková.

Jednotka hasičů po příjezdu z vozidla vyprostila zraněnou spolujezdkyni a předala ji do péče zdravotnické záchranné služby, ta celkově na místě ošetřila dvě zraněné osoby a poté je transportovala k nemocniční péči do Olomouce.

„Hasiči u události rovněž provedli nutná bezpečnostní opatření, zajištění vozidla proti vzniku požáru a asistovali Policii ČR při dokumentaci události,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

PSALI JSME: Mladý motorkář nepřežil tragický náraz do stromu na Olomoucku

Autor: Josef Bém,
krajská redakce

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na